sep-icon

Webové a mobilní služby

UX designu

Život je příliš krátký pro ošklivé software.
Tvoříme jednoduše krásné uživatelské rozhraní, které jsou informováni o současných trendech, stejně jako principy nadčasový design.
Vaše aplikace může být silný, rychlý a krásné, ale nikdy nedosáhne svého potenciálu bez pevné uživatelské zkušenosti svázat tyto ctnosti dohromady.
Naše UX design služba si klade za cíl dosáhnout právě to. Navrhujeme, prototypy a zkušební toky a nápady s uživateli, iterace směrem k příjemnému a efektivní uživatelské zkušenosti.

dokončit svůj dosavadní zkušenosti zákazník s iPhone App

Vaše zkušenosti zákazníků je dána celou řadou interakcí zákazníka u vašeho podnikání. S rychlým růstem iPhone vlastnictví a mobilního internetového provozu, podniky mají novou příležitost zapojit své zákazníky, kde tráví svůj čas – na mobilních zařízeních.

radíme, design & vytvořit pro IPHONE

Můžeme zhmotnit svůj podnikatelský záměr, vytvořit čisté a efektivní uživatelské zkušenosti a vytvořit iPhone App vaši zákazníci potřebují. Všude tam, kde jste v tvůrčím procesu, můžeme vám pomoci.

S úspěchem iPhone Apple vydal iPad a jeho rychle se rozvíjející jako významný a silný rozšíření webu a interaktivním prostoru. Jeho technologický pokrok a superior použitelnosti, aby bohaté mobilní média nyní skutečně možný

Proč byste měli používat Fourtunefour pro váš iPad App Development potřebuje?

Fortunefour etabloval jako lídr v oblasti iPad App rozvoj.

Fortunefour může přinést nativní a webový vývoj iPad aplikace, včetně podpory backend webové služby. Nenechte se vynechat tohoto trhu, kontaktujte nás vidět, jak můžeme budovat svou aplikaci pro iPad, nebo přístavní své stávající produkty na iPad. Fortunefour je také schopen dodat jediné aplikace na míru pro iPad a iPhone.

Mobile Application Development

V dnešním trhu, většina služby mají mobilní aplikace, která doplní stávající služby. Fortunefour pracuje s těmito společnostmi, aby bylo zajištěno, že jsou na špici svých oborech a poskytování vysoce kvalitní přidanou hodnotu mobilních aplikací.

Mobilní aplikace mohou pracovat v mnoha ohledech. Může to být cesta cestě do stávajícího systému jako v případě Airtasker iPhone a Android mobilních aplikací Fortunefour vyvinut nebo se může jednat o samostatný mobilní aplikace, jako je například „Moje Hypoteční Kit“ iPhone aplikace jsme vyvinuli pro slib Financial.

Pokud jste v nouzi mobilní aplikace buď pro vašeho stávajícího podnikání, nebo máte další velkou myšlenku, dostat do kontaktu a budeme vás provede celým procesem od začátku do konce s použitím naší rozsáhlé zkušenosti v oblasti mobilních vývoj aplikací pomáhá dodávat své produktu na trh.